Тарас та Христина

Колись ми з чоловіком стереотипно думали, що весільний альбом люди переглядають один раз після весілля, а потім ще раз, за років надцять. Дякуємо тобі, Мироне, що створив для нас казкову книгу спогадів, в яку хочеться заглядати щодня, її шкода ховати десь далеко на поличку, бо в ній світлини, які так влучно передають відчуття щастя і зараджають позитивом!

Назар та Юзеффа

З першої зустрічі з Мироном, виникало таке враження, що знаємось з ним 100 років! З ним дуже легко працювати, хоч я не люблю фотографуватись, тим більше позувати ;) І на фото собі не подобаюсь - коли побачила фотографії то була в захваті - його роботи прекрасні. Як і на виїздній церемонії так і на нашому весіллячку. Ми без вагань вибрали Мирона і не пожаліли. Наші гості на весіллі не могли нахвалитись Мироном, він дуже приємний, а що головне - професіонал своєї справи. Ти молодчинка - ми тобі дуже вдячні.

Тарас та Вікторія

Неймовірно вдячні Мирону за його старання, яке він проявляє при кожній нашій співпраці! Він зробив нам з чоловіком передвесільну фотосесію, витримав наш весільний марафон, дозйомку після весілля і ми ще очікуємо на ще одну дозйомку. Фото чудові - всі в захваті і при кожній можливості радимо саме його! Дуже легко і приємно працювати з ним :) Цінуємо високий професіоналізм, його художнє бачення, нові ідеї! Всі фото різні і кожна краща другої ;) Дуже дякуємо!

Дмитро та Софія

Ми дуже щасливі, що Мирона! Він талановита та приємна людина. Працювати з ним було дуже легко. Враження найпозитивніші, неначе добрий давній друг! У наш весільний день падав дощ і було холодно, але завдяки людям, які нас оточували ставало тепло! І Мирон у числі тих людей. Навіть мій чоловік Діма, який камери боїться як вогню, перед Мироном був не такий скований. Щиро дякую! Мирон - ти дійсно МУЗА!

Ілля та Діана

Ми з дружиною дійсно раді, що вибрали для нашої події саме тебе - ти дуже світла, талановита людина і супер фотограф! Окрему подяку твоєму асистенту - твоїй дружині, вона дійсно твоя права рука! :) Це був наш перший досвід фотосесії - але все пройшло дуже чудово! Дякуємо тобі :) 

Міша та Христина

Хочеться подякувати молодому, енергійному і надзвичайно талановитому фотографу - Мирону Музі, який так професійно виконує свою роботу! Ми просто в захваті від фото! Ти талановитий фотограф! З Тобою було легко і весело співпрацювати! Бажаємо подальшого професійного зросту і безкіненої фантазії. Ти робиш найважливіші життєві моменти незабутніми, і за це Тобі особлива подяка! Ми дуже задоволені, що обрали саме Мирона Музу, тому що він кращий із кращих! Нехай Твоя муза зажди буде з Тобою!

Назар та Вікторія

Велике дякую тобі за прекрасну зйомку і терпіння. Мирон робив нам зйомку весілля і дозйомку, а зараз готує альбом. Фото неймовірно гарні! Вразила креативність і творчий підхід, маса ідей! Людина свято :))) Без якої наше свято було б неповноцінним! Дякуємо за чудово проведений час! І ми навіть не маємо сумнівів у виборі фотографа на майбутні хрестини або річницю весілля! Цілуємо і обіймаємо!

БУДЬ ЛАСКА ЗАЛИШІТЬ СВІЙ ВІДГУК!